mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
INI-MOK

INI-MOK

ЗАСІБ ДЛЯ ЧИЩЕННЯ КИЛИМІВ

Миючий засіб з низьким піноутворенням для чищення килимів із натуральних та синтетичних волокон.

Ефективне застосування як при ручному чищенні, так і при чищенні миючим пилососом-екстрактором або однодисковою машиною.

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

Ціна 815 грн.

Концентрований засіб – необхідне розведення з водою

ВЛАСТИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ

 • Глибоке проникнення в структуру волокон килима
 • До складу входять хімічні елементи, які сприяють ефективному відділенню частинок бруду, виведенню жирних плям, очищенню навіть найстійкіших забруднень
 • Оригінальні поверхнево-активні речовини (ПАР), оберігають від швидкого повторного забруднення
 • У складі відсутні відбілюючі елементи, включаючи оптичні. Засіб не руйнує текстильні барвники, зберігає, відновлює і освіжає вихідну колірну гамму килимового покриття
 • Ефективно для чищення пучкових килимів петельной фактури, килимових виробів з високим ворсом
 • Миючий засіб володіє приємним квітковим ароматом
 • Засіб не призначений для делікатних килимових покриттів з нестійкими барвниками, оксамиту, шовку тощо

СФЕРА ВИКОРИСТАННЯ

Використовується як миючий засіб для професійного чищення килимових покриттів з натуральних і синтетичних волокон за допомогою миючого пилососа екстрактора або вручну.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ

 1. Необхідно ретельно почистити килим пилососом із спеціальною насадкою-щіткою перед обробкою INI-MOK, щоб усунути дрібні механічні забруднення.
 2. Перед початком роботи обов’язково перевірте стійкість кольору та здатність килима вбирати вологу на невеликій непомітній ділянці.
 3. Залийте 3%-5% розчин миючого засобу в бак миючого пилососа і проведіть чищення (як зазначено в інструкції виробника пилососа). Враховуйте ступінь забруднення килимового покриття.
 4. При чищенні сильно забруднених килимів обробляйте невеликі ділянки і повторюйте процес, якщо це необхідно. Не ходіть чистим килимом, поки він остаточно не висохне.
 5. Для чищення складних плям нанесіть нерозведений миючий засіб на поверхню килима, залиште попрацювати 1-2 хвилини, потім видаліть засіб вологою серветкою.
 6. Після обробки ковроліну миючим засобом необхідно провести обробку покриття антистатиком (продукт, що містить катіонний ПАР) для зняття статичної електрики.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ

  • Концентрація робочого розчину: від 3% -5% в залежності від ступеня забруднення (30-50 мл концентрату розчинити в літрі води)
  • Значення pH концентрату: 9
  • Упаковка: 5 літрів (каністра)
Інші засоби для догляду за підлогами