mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
RATIO

RATIO

ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ГОТЕЛЮ

Миючі засоби для готелів представлені комплексною системою RATIO, яка дозволяє швидко та легко приготувати робочі розчини для професійного прибирання номерного фонду.

Виробництво: SUTTER Professional (Італія)

Ціна від 450 грн.

RB-1

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ МИЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ВСІХ ВИДІВ ПОВЕРХОНЬ

Використовується для миття вікон, дзеркал та скла. Полірує поверхню, запобігає подальшому осіданню пилу та налипання бруду. Чи не залишає розлучень. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.
Сфера використання: Засіб спеціально розроблений для миття меблів, вікон, дзеркал, скла, шпонованих, ламінованих, пластикових та інших поверхонь, на яких осідає пил.
Дозування: На 600 мл води додайте дозу (17 мл) концентрату.

RB-2

ВИСОКОКОНЦЕНТРОВАНИЙ УНІВЕРСАЛЬНИЙ ЗНЕЗЖУЮЧИЙ МИЮЧИЙ ЗАСІБ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ВСІХ ТИПІВ НАПОЛЬНИХ ПОКРИТТІВ

Підходить для застосування на будь-яких поверхнях. Має високу розчинну здатність. Легко видаляє складні жирові та грязьові відкладення, захищає поверхню від подальшого проникнення забруднень углиб поверхні. Може використовуватися для ручного та механічного миття підлог. Не піниться. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.
Сфера використання: Засіб спеціально розроблений для миття твердих поверхонь підлоги — ламінованих, дерев’яних, керамічних (глянсових та матових) та інших твердих поверхонь.
Дозування: На 8 л води додайте дозу (12 мл) концентрату.

BK-3

КОНЦЕНТРОВАНИЙ ЗАСІБ З ДЕЗИНФІКУЮЧИМ ЕФЕКТОМ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ ВАПНЯНОГО НАЛЬОТУ У ВАННИХ КІМНАТАХ

Легко змивається, засіб на основі лимонної кислоти. Має дезінфікуючий та дезодоруючий ефект. Добре видаляє вапняні відкладення у ванних кімнатах та санітарних зонах. Запобігає повторним відкладенням вапняного нальоту, залишає яскравий блиск на поверхнях, полірує їх. Містить дезінфектант компанії Ciba (Швейцарія) Tinosan HP 100. Легко дозувати завдяки спеціальній системі RATIO.
Сфера використання: Засіб спеціально розроблений для прибирання ванних кімнат (чистка умивальників, ванн, керамічних покриттів, кранів тощо).
Дозування: На 600 мл води додайте дозу (21 мл) концентрату.

Інші універсальні миючі засоби