mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon

Нерідко наші клієнти стикаються із проблемою обмеженої площі приміщення, яке планується використовувати під пральню. Іноді причина буває закладена спочатку при будівництві об’єкта, коли власник на стадії проекту готелю, SPA центру або ресторанного комплексу не усвідомлює важливість цієї сторони функціональності бізнесу. Зустрічаються і проектанти, які не мають досвіду в проектуванні подібних об’єктів, не мають достатніх знань про сучасне пральне обладнання.

Хороша новина полягає в тому, що рішення при нестачі площі пропонують виробники професійного обладнання для пральні. Є низка варіантів інноваційних рішень цієї проблеми.

Стелажні, двоповерхові моделі

Професійні прально-сушильні машини ST3

Компанія DANUBE International (Франція) пропонує можливість встановлення професійних сушильних машин зверху на пральну машину-компаньйон або на таку саму сушильну модель. Усі сушильні барабани постачаються з комплектом кріплень для цієї мети. Таким чином, у пральні 2 машини займатимуть площу однієї.

Компанія Speed Queen (США) пішла трохи іншим шляхом. Виробник пропонує модель, де пральна та сушильна машини змонтовані в один корпус, і сушильна машина також розташована зверху. Таким чином, професійна прально-сушильна машина займає площу однієї пральної машини.

Обидва ці варіанти суттєво полегшують процес вивантаження білизни з пральної машини та завантаження в сушильну. Це позбавляє вас від зайвого транспортування білизни та скорочує кількість візків у пральні, що також веде до економії місця.

Професійне обладнання для пральні має набагато більш високу продуктивність у порівнянні з побутовою технікою. Таким чином, на площі 0,5 м² ви можете отримати продуктивність 100 кг за зміну.

Складна дошка для прасування, складані візки для білизни

Професійна прасувальна дошка для пральні

Професійна прасувальна дошка Battistella (Італія) вирішує завдання прасування уніформи та одягу в пральні. Як правило, фасонний одяг займає невелику частку в потоці білизни у пральні. Коли немає потреби в експлуатації дошки, її можна скласти для компактного зберігання.

Також наш італійський постачальник пропонує візки для білизни в пральню. Три моделі мають конструкцію, яка дозволяє скласти візок для компактного зберігання.

Чому ЛОНДРІ ТРЕЙД?

Ми постачаємо обладнання для пральні вже понад 20 років. Якщо ваш об’єкт перебуває на стадії проекту, звертайтесь до нас. Наші інженери підберуть оптимальні моделі, підготують передпроектну документацію, розставлять обладнання в AutoCAD та взаємодіятимуть із підрядниками у процесі закладки комунікацій.

Якщо ви хочете використовувати під пральню вже готове приміщення, то надайте нам його план, ми максимально ефективно підберемо комплект обладнання для пральні та розставимо на плані згідно з технологічними нормами.