mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Комерційна пральня

Завдяки нашому 20-річному досвіду ми допоможемо запустити і налаштувати ваш бізнес без переплат.

“Пральня під ключ” від справжніх професіоналів своєї справи

Найкраще співвідношення ціни та якості обладнання на ринку в Україні!

Сучасне та високотехнологічне обладнання – гарантія високої якості за низьких витрат!

Комерційна пральня – це стабільний та прибутковий бізнес. Надаючи якісну послугу, ви зможете гарантувати постійний, стабільний дохід. Ваші клієнти повинні бути задоволені термінами виконання замовлення та якістю прання, а це головні причини, через які готелі, підприємства, фітнес центри можуть залишити вас. Постільна білизна, уніформа, махрові рушники – це досить велика інвестиція для будь-якого бізнесу. Тому клієнти вважають за краще віддавати прання в хороші руки, де не використовуватимуть агресивні миючі засоби, високотемпературні режими прання та сушіння, але при цьому зможуть видалити всі забруднення. Комбінація якісного обладнання та професійних рідких миючих засобів вирішить будь-які завдання.

Телефонуйте! Ми поділимося нашим 20-річним досвідом організації сучасної пральні.

Для правильної, збалансованої комплектації прального обладнання необхідно розуміння кількості та типу білизни, яку ви братимете у прання. Тоді можна визначитися із завантаженням і моделями пральних та сушильних машин, а також з моделями прасувальної техніки.

Особливості обробки різних потоків білизни в пральні

  • Пряма білизна (простирадла, скатертини, підковдри, портьєри тощо)
    Прання та сушіння такої білизни без особливих вимог, прасують таку білизну на катках або каландрах. Для прасувального катка залишкова вологість білизни не повинна перевищувати 25%, тому білизну після прання слід підсушити 20-30 хвилин у сушильному барабані. На сушильно-прасувальних катках (каландрах) залишкова вологість може становити 50%, тому з таким обладнанням можна відправляти білизну на прасування відразу після пральної машини з високим віджимом.
  • Махрові вироби (рушники та халати)
    Для того, щоб зменшити знос махрових виробів, рекомендується віджим не більше 800 об/хв. Високий віджим розбиває петельки у махри, що може призвести надалі до швидкого зносу та невдоволення клієнта. Після пральної машини махрові вироби сушаться у сушильній машині. Прасувати махрові вироби не можна. Після сушіння махра стане м’якою та пухнастою.
  • Уніформа персоналу, фасонний одяг
    Уніформа та одяг переться, сушиться, а потім піддається волого-тепловій обробці на прасувальному столі або пресі (при великих потоках)

Тут ми пропонуємо 3 універсальні комплектації продуктивністю від 250 до 1000 кг/зміну. Якщо це надто великі обсяги, будь ласка, відвідайте сторінку з комплектаціями для міні-пральні.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати професійну пральню з нуля, максимально автоматизуємо всі процеси, створимо та налаштуємо програми прання під усіх ваших клієнтів, вирішимо проблеми з будь-якими складними забрудненнями.

Пральня продуктивністю до 250 – 300 кг за зміну

Вкрай ефективна, недорога, збалансована комплектація для невеликої пральні. Промислові пральні машини з мікропроцесором, що повністю програмується, дозволяє не тільки використовувати заводські програми прання, але і створювати нові, змінювати будь-які параметри програм. Також до мікропроцесора підключається дозатор автоматичної подачі рідких миючих засобів. Використання дозатора дозволяє максимально економно використовувати хімію, відпрати будь-які забруднення.

Прасувальний каландр легко впорається з будь-якою прямою білизною після прання. Після сушильної машини уніформу та одяг можна легко обробити на прасувальному столі, який обладнаний парогенератором та професійною електропаровою праскою.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)1
2Промислова пральна машина IPSO IY180/IA180 (18кг)2
3Дозатор рідких миючих засобів 6-компонентний3
4Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)1
5Промислова сушильна машина IPSO IDR 530 (23кг) 2
6Сушильно-прасувальний каток IPSO FCI 1664/3201
7Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
8Візок для пральні4-6
обладнання для комерційної пральні 250 кг

Пральня продуктивністю до 500 кг за зміну

Пральня середнього розміру де обробляють великі потоки однотипної білизни. Промислові пральні машини з мікропроцесором, що повністю програмується, дозволяє не тільки використовувати заводські програми прання, але і створювати нові, змінювати будь-які параметри програм. Також до мікропроцесора підключається дозатор автоматичної подачі рідких миючих засобів. Використання дозатора дозволяє максимально економно використовувати хімію, відпрати будь-які забруднення.

Прасувальний каландр легко впорається з будь-якою прямою білизною після прання. Після сушильної машини уніформу та одяг можна легко обробити на прасувальному столі, який обладнаний парогенератором та професійною електропаровою праскою.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)1
2Промислова пральна машина DANUBE WED28/WEM28 (28 кг)3
3Дозатор рідких миючих засобів 6-компонентний3
4Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)1
5Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28 кг)3
6Сушильно-прасувальний каток DANUBE D20BM1
7Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
8Візок для пральні6
обладнання для комерційної пральні 500 кг

Пральня продуктивністю до 1000 кг за зміну

Комплектація великої пральні. Промислові пральні машини з мікропроцесором, що повністю програмується, дозволяє не тільки використовувати заводські програми прання, але і створювати нові, змінювати будь-які параметри програм. Також до мікропроцесора підключається дозатор автоматичної подачі рідких миючих засобів. Використання дозатора дозволяє максимально економно використовувати хімію, відпрати будь-які забруднення.

Прасування прямої білизни проходить на продуктивному прасувальному каландрі з робочою поверхнею 260 см та діаметром валу 500мм. Після сушильної машини уніформу та одяг можна легко обробити на прасувальному столі, який обладнаний парогенератором та професійною електропаровою праскою

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина DANUBE WPR10 (10кг)1
2Промислова пральна машина DANUBE WED28/WEM28 (28 кг)1
3Промислова пральна машина DANUBE WED45/WEM45 (45 кг)2
4Професійна сушильна машина DANUBE DPR10 (10 кг)1
5Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28 кг)1
6Промислова сушильна машина DANUBE DD45 (45 кг)2
7Дозатор рідких миючих засобів 6-компонентний4
8Сушильно-прасувальний каток DANUBE M26E1
9Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
10Візок для пральні6
обладнання для комерційної пральні 1000 кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img