mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Міні пральня

Завдяки нашому 20-річному досвіду, ми підберемо оптимальне обладнання для вашої міні пральні.

Найкраще співвідношення ціни та якості на ринку в Україні від офіційного дистриб’ютора!

Ми не просто постачаємо обладнання. Ми знаходимо рішення для вашого бізнесу!

Устаткування для міні пральні найкращих виробників Європи та США – економічно, ефективно, функціонально та зручно!

Міні пральня – це ефективний та прибутковий формат в умовах обмеженої площі вашого приміщення та/або недостатнього виділеного ліміту електроенергії. Сюди ідеально підійде професійна техніка, т.к. промислова досить енергоємна та великогабаритна. Професійні моделі не бояться безперервної роботи навіть у 2-3 зміни, але при цьому потребують менших лімітів електроенергії та можуть бути використані на більшості об’єктах.

Підбір обладнання/комплектації для міні-пральні

Для правильного вибору комплекту устаткування необхідно чітке розуміння необхідних обсягів прання і хто ваш клієнт, тобто, що ви плануєте прати – ресторанний текстиль або пуховики для населення, махрові рушники для фітнесу або постільну білизну для хостелу. Вибрати правильну комплектацію або укомплектувати пральню під конкретні завдання та обсяги не складе труднощів. Ми допоможемо правильно розрахувати продуктивність, підібрати оптимальну техніку з урахуванням особливостей вашого приміщення та ваших клієнтів.

Навіть якщо ви знайшли приміщення зовсім малого розміру, у виробників є рішення для цієї проблеми:

  • SPEED QUEEN (США) пропонує стелажну модель ST3, яка являє собою пральну та сушильну машини в одному корпусі, де сушильна машина розташована зверху
  • DANUBE International (Франція) пропонує простіше рішення – просто закріпити сушильну машину над пральною (або іншою сушильною) за допомогою спеціальних кріплень

В обох випадках у вас буде можливість одночасно використовувати дві машини, але вони займатимуть площу однієї.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, поділимося нашим 20-річним досвідом.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність 100 кг/зміну для фасонної білизни (бюджетна)

Вкрай ефективна, недорога комплектація для маленької пральні, де необхідне прання махрових виробів та фасонного одягу. Тут ми пропонуємо професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Після прання та сушіння махрові вироби не прасують. А фасонний одяг можна легко обробити на прасувальному столі, який обладнаний парогенератором та професійною електропаровою праскою. У такій пральні не потрібно багато персоналу, буде достатньо одного працівника.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)1
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)1
3Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER1
4Візок для пральні2
план прачечной на предприятии 100 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 180 кг/зміну (універсальна)

Мабуть, найпопулярніша та універсальна комплектація для більшості малих бізнесів, які займаються пранням махрових виробів, фасонного одягу та достатніми обсягами прямої білизни (постільна білизна, скатертини, портьєри тощо). Для обробки одягу необхідний професійний стіл для прасування з електропаровою праскою. Пряму білизну прасують на прасувальному катку. Професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Залежно від кваліфікації персоналу, у такій пральні необхідно 2-3 працівники.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)2
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)2
3Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER1
4Прасувальний каток GMP E²140.251
5Візок для пральні4

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 180 кг/зміну (універсальна + аквачистка)

Ця комплектація подібна до універсальної, але додатково дозволяє надавати послуги аквачистки для населення. Аквачистка легко замінює хімчистку, якщо йдеться про чищення пуховиків, ковдр, пледів, делікатних виробів тощо. Аквачистка – це вкрай рентабельний та прибутковий напрямок. Собівартість чищення пуховика, наприклад, у рази нижча, ніж у хімчистці, що дасть змогу пропонувати дорогі послуги за низьких витрат.

У цій комплектації ми вже пропонуємо професійні пральні машини з мікропроцесором, що повністю програмується, які дозволяють використовувати крім програм прання і програми аквачистки. Таким чином, ця техніка може працювати і в режимі звичайного прання, і в режимі аквачистки. Для прасування делікатних виробів ми також рекомендуємо професійний прасувальний стіл, який, крім стандартної функції вакууму, також пропонує функцію піддуву та подачі пари з прасувальної поверхні.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина DANUBE WPR10* (10кг)2
2Професійна сушильна машина DANUBE DPR10* (10кг)2
3Дозатори рідких миючих засобів 4/6-компонентні2
4Прасувальний каток GMP E²120.251
5Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA MAX VAP1
6Візок для пральні4
*Стиральная и сушильная машины при дефиците площади могут быть собраны в стеллаж
1.1
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img