mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня для дитячого садка

Ми вже майже 20 років працюємо з дитячими закладами та добре знайомі з потребами та вимогами такої пральні. Поділимося порадою та досвідом, якщо зараз стоїть завдання купівлі обладнання для пральні дитячого садка.

Професійне пральне обладнання – правильний вибір!

Підбираючи пральну техніку для дошкільного закладу, бажано розпочати з необхідної продуктивності в кілограмах білизни за годину чи зміну. Можливо, ваша пральня не буде працювати повний робочий день або лише кілька днів на тиждень. У будь-якому випадку вона повинна легко справлятися з потоком білизни, що надходить для прання.

Професійне обладнання для пральні дитячого садка має невеликі габарити, тому комплект техніки можна розмістити у приміщенні площею від 15 м². Однак слід також мати додатковий простір для збирання брудної та зберігання чистої білизни.

Також у приміщення мають бути проведені відповідні комунікації – електроживлення, водопровід, каналізація та витяжка. Витяжка необхідна для сушильної машини, але якщо немає можливості врізатися в основну витяжну систему, можна зробити отвір у стіні для виведення повітря назовні або вибрати модель з конденсатозбірником, яка не потребує витяжки.

Мінімальний комплект пральні для дитячого садка:

 • професійна пральна машина на 7-10 кг
 • професійна сушильна машина на 7-10 кг
 • прасувальний каток з робочою шириною валу 120–140 см (для постільної білизни, скатертин, штор)
 • професійна прасувальна дошка KER для прасування уніформи та дитячого одягу

З метою економії місця сушильну машину можна поставити на верх пральної або купити стелажну модель ST3.

Ми пропонуємо два базові варіанти комплектації для пралень з різною продуктивністю, але можливі й інші варіанти, залежно від завдань вашої пральні. Все обладнання у наявності на складі.

Телефонуйте! Ми допоможемо вибрати машини, які оптимально підійдуть вам.

Між професійним обладнанням для пральні та побутовими аналогами існує суттєва різниця. Професійна техніка коштує дорожче, але різниця у ціні швидко компенсується за рахунок інших факторів.

Отже, за що ви платите?

 • Якість прання. Професійні машини перуть на порядок краще, ніж побутові. Для дитячих дошкільних установ, які постійно перевіряються, це має істотне значення.
 • Висока швидкість роботи. Завдяки кільком потужним нагрівальним елементам професійна машина пере 50-60 хвилин при температурі 60°С, побутова такий цикл виконує за 2,5 години. Без перерв можна виконати 8-10 повноцінних циклів прання за робочу 8-годинну зміну. Можливість підключатися до подачі гарячої води та самостійно програмувати кількість полоскань дозволяє ще більше прискорити процес. Сушка білизни проходить приблизно в 2-3 рази швидше.
 • Зносостійкість. Деталі мають підвищену міцність, стійкі до корозії. Барабани кріпляться на амортизатори. Кількість комплектуючих з пластика — мінімальна. Техніка здатна витримати максимальні навантаження.
 • Довгий термін служби. Професійні пральні машини розраховані на 30.000 циклів прання. Це приблизно 15 років роботи. Для порівняння: побутові — всього на 1.000, напівпрофесійні — на 3.000 циклів. Придбання такої техніки — значно вигідніше. Разова економія при покупці побутової машини, яка вийде з ладу через 0,5-1,5 роки, обернеться збитками в подальшому.
 • Економія ресурсів. Високий рівень віджимання до 1400 об/хв забезпечує низьку залишкову вологість білизни, що дає можливість заощадити на сушці. Можливість підключення до гарячого водопостачання дозволяє скоротити витрату електроенергії.
 • Просте управління. З великої кількості програм легко можна вибрати потрібну, в залежності від складу білизни та ступені забруднення. Персоналу потрібно лише натиснути кнопку запуску.
 • Гарантія. У професійних машин гарантія виробника 1-3 роки. На побутову техніку, при використанні її в виробничих цілях, гарантія (або гарантійні зобов’язання) не поширюються.

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 60 кг/зміну

Найменування Кількість
1 Професійна пральна машина ASKO WMC6743 1
2 Професійна сушильна машина ASKO TDC1485 1
3 Прасувальний каток GMP120/25 1
4 Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER 1
5 Візок для пральні 1
обладнання для дитячого садка 60кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 100 кг/зміну

Найменування Кількість
1 Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 1
2 Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 1
3 Прасувальний каток GMP120/25 1
4 Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER 1
5 Візок для пральні 2
обладнання для дитячого садка 100кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img