mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня для фітнес-центру, СПА-салону, лазні-сауни

Завдяки нашому 20-річному досвіду ми допоможемо знайти оптимальне рішення для фітнес-центру, СПА-салону, лазні-сауни будь-якого розміру. У нашому портфоліо понад 200 таких об’єктів. Ми відпрацювали оптимальні програми прання, які зможуть видалити будь-які забруднення за невеликих витрат. Промислове обладнання для пральні та професійна хімія від ЛОНДРІ ТРЕЙД — найкраще співвідношення ціни та якості на ринку в Україні!

Пральне обладнання від ЛОНДРІ ТРЕЙД – ефективно, зручно, економічно!

Білизна з фітнес-центру, СПА-салону, лазні-сауни потребує особливої оперативності, оскільки надходить у пральню у вологому вигляді. Тому зберігання такої білизни неприйнятне, затримка може призвести до появи неприємних запахів, інших небажаних наслідків, значно вплинути на термін служби махрових рушників та білизни. Тому вкрай важливо прати вологу білизну відразу після надходження до пральні.

Наявність власної пральні у фітнес-центрі, СПА-салоні, лазні-сауни пропонує додаткові переваги.:

Контроль якості прання

Використання рідких професійних миючих засобів гарантує видалення складних забруднень та високу якість прання за невисоких витрат. Наші хіміки-технологи запрограмують оптимальні програми прання з урахуванням складу тканин, типу забруднень тощо.

Збільшення терміну експлуатації білизни та спецодягу

Махрові рушники – це значна інвестиція, тому керівник завжди зацікавлений у тривалому терміні служби. Власна пральня дозволить прати та сушити рушники на щадних режимах, рідкі професійні засоби дадуть чудовий результат чистоти. Ваша білизна не буде зберігатися у вологому стані, очікуючи, коли настане черга для прання. Як правило, термін служби махрових виробів збільшується у кілька разів.

Незалежність від коливань цін на послуги та часу виконання замовлення

Власна пральня гарантує стабільну вартість прання. Ви не будете переплачувати за паливо та непотрібну логістику, не будете схильні до сезонного підвищення цін, не будете турбуватися за своєчасне виконання замовлення тощо. А головне, ви завжди матимете під рукою необхідний запас чистих рушників та білизни.

Середня продуктивність промислової пральної машини за 8 годин роботи становитиме близько 8 циклів для слабко та середньо забрудненої білизни, 5–6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами тощо. Сушильна машина виконує 8 та більше циклів.

Тут ми пропонуємо для ознайомлення кілька середньостатистичних комплектацій із різною продуктивністю. Махрові вироби потребують тільки прання та сушіння. Якщо на об’єкті також є пряма білизна, то потрібно вибрати комплектацію, в яку входить каток. Можливі інші варіанти, залежно від завдань вашого закладу.

 

Іноді наші клієнти купують обладнання з продуктивністю в кілька разів вище за свої потреби. Вони пропонують послуги прання для сусідніх закладів, тим самим забезпечуючи собі додатковий заробіток та швидку окупність обладнання!

Наша послуга “під ключ” також включає постачання рідких миючих засобів та створення індивідуальних програм прання. Автоматичне дозування та подача хімії допоможе збільшити продуктивність пральні. Наші хіміки-технологи мають величезний досвід боротьби із різноманітними забрудненнями. За 20 років роботи ми створили безліч ефективних програм прання, які дадуть чудовий результат.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, яка оптимально вирішить завдання чистоти та гігієни.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 100 кг/зміну

Бюджетна, але вкрай ефективна комплектація для невеликого закладу, де необхідне прання махрових виробів. Тут ми пропонуємо професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Після прання та сушіння махрові вироби не прасують. У такій пральні не потрібно багато персоналу, буде достатньо одного працівника.

НаименованиеКол-во
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)1
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)1
3Візок для пральні2
обладнання для пральні у фітнес центрі 100кг

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 200 кг/зміну

Мабуть, найпопулярніша та універсальна комплектація для більшості об’єктів, де крім прання та сушіння махрових виробів необхідно ще й прасувати пряму білизну, уніформу персоналу та інший фасонний одяг. Для прасування уніформи персоналу та одягу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Пряму білизну прасують на прасувальному катку. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

НаименованиеКол-во
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 18 (18кг)1
2Промислова сушильна машина DANUBE DD22 (22кг)1
3Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
4Прасувальний каток GMP E²140.251
5Візок для пральні4
обладнання для пральні у фітнес центрі 200кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність 300+ кг/зміну

Компактна, але дуже продуктивна комплектація для установ, які потребують прання великих обсягів махрових виробів. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

НаименованиеКол-во
1Промислова пральна машина IPSO IY180/IA180 (18кг)2
2Промислова сушильна машина IPSO IDR 530 (23кг)2
3Візок для пральні4
обладнання для пральні у фітнес центрі 300кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну

Продуктивна комплектація для великих фітнес-центрів з великими обсягами прання махрових виробів. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

 

НаименованиеКол-во
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 28 (28кг)2
2Промислова сушильна машина DANUBE DD35 (35кг)2
3Візок для пральні6
обладнання для пральні у фітнес центрі 500кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img