mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня для лікарні

Завдяки нашому 20-річному досвіду ми допоможемо знайти оптимальне рішення для медустанови будь-якої спеціалізації та будь-якого розміру. У нашому портфоліо понад 400 лікарень та інших об’єктів охорони здоров’я. ЛОНДРІ ТРЕЙД — найкраще співвідношення ціни та якості на ринку в Україні!

Пральне обладнання від ЛОНДРІ ТРЕЙД – комплексне рішення гігієни та чистоти в лікарні!

У будь-якій лікарні чи медичному закладі діють суворі санітарні норми, тому чистота спецодягу, постільної та операційної білизни є важливим чинником. Спеціалізація деяких медичних закладів (інфекційні лікарні, тубдиспансери, відділення хірургії тощо) має підвищені вимоги до прання. Не всі комерційні пральні відповідають необхідним вимогам, не завжди вдається випрати кров’яні забруднення, немає можливості витримати необхідний рівень гігієни та чистоти.

Наявність власної пральні у лікарні пропонує незаперечні переваги:

Контроль якості прання

Різноманітні забруднення на білизні та спецодязі комерційні пральні видаляють не завжди добре, також іноді для досягнення якості використовувається агресивна хімія. Власна пральня дозволяє використовувати рідкі професійні миючі засоби, які дадуть необхідну якість за невисоких витрат. Білизна не піддаватиметься транспортуванню, а відразу надходить у пральню. Це прискорить процес обробки білизни та дозволить уникнути зайвих витрат.

Збільшення терміну експлуатації білизни та спецодягу

Спецодяг медичних працівників та лікарняна білизна – це значна інвестиція, тому керівник завжди зацікавлений у тривалому терміні служби. На жаль, нерідко, комерційні пральні при пранні та сушінні використовують досить агресивні режими, намагаючись досягти кращого та швидкого результату. Маючи власну пральню в лікарні, прання та сушка проходитиме щадні режими, рідкі професійні засоби дадуть чудовий результат чистоти. Як правило, термін служби спецодягу та білизни збільшується у кілька разів.

Незалежність від коливань цін на послуги та часу виконання замовлення

Відкриття власної пральні в лікарні гарантує стабільну вартість прання. Ви не будете переплачувати за паливо і непотрібну логістику, не схильні до сезонного підвищення цін, не переживатимете за своєчасне виконання замовлення тощо. А головне, ви завжди матимете під рукою необхідний запас чистої білизни та спецодягу.

Середня продуктивність промислової пральної машини за 8 годин роботи становитиме близько 8 циклів для слабко та середньо забрудненої білизни, 5–6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами, плямами крові тощо. Сушильна машина виконує 10 циклів та більше. Уніформу обробляють на прасувальному столі або прасувальному пресі.

Тут ми пропонуємо для ознайомлення кілька середньостатистичних комплектацій із різною продуктивністю. Можливі й інші варіанти залежно від завдань вашої медустанови.

Наша послуга “під ключ” також включає постачання рідких миючих засобів та створення індивідуальних програм прання. Автоматичне дозування та подача хімії допоможе додатково автоматизувати роботу. Наші хіміки-технологи мають величезний досвід боротьби із різноманітними забрудненнями. За 20 років роботи ми створили безліч ефективних програм прання, які дадуть чудовий результат.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, яка оптимально вирішить завдання чистоти та гігієни.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 200 кг/зміну

Бюджетна, але дуже ефективна комплектація для невеликої лікарні. Тут ми пропонуємо професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Прасувальний стіл укомплектований вбудованим бойлером та електропаровою праскою, який забезпечить відмінну якість прасування спецодягу. Постільну білизну прасують на прасувальному катку. У такій пральні не потрібно багато персоналу, 2-3 працівники буде достатньо.

НайменуванняКількість
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)2
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)2
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER1
4Прасувальний каток GMP  E²140.251
6Візок для пральні2
Пральня для лікарні 200 кг

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 250-300 кг/зміну

Така пральня для медустанови середнього розміру. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Постільну (пряму) білизну прасують на каландрі. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 3-4 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина IPSO IY/IA 135 (14кг)1
2Промислова пральна машина IPSO IY/IA 180 (18кг)1
3Промислова сушильна машина IPSO IDR 345 (16кг)1
4Промислова сушильна машина IPSO IDR 530 (23кг)1
5Сушильно-прасувальний каток (каландр) IPSO FCI 1664/3201
6Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
7Візок для пральні4
Пральня для лікарні 250-300 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну

Ця комплектація підійде для великої медустанови. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Постільну (пряму) білизну прасують на каландрі. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 4 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 14 (14кг)1
2Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 28 (28кг)2
3Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28кг)2
4Сушильно-прасувальний каток (каландр) DANUBE D-20 BM1
5Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT2
6Візок для пральні6
1.1

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 150 кг/зміну (гігієнічне прання)

Мінімальна комплектація для медустанов, де необхідно запобігти перетину потоків брудної та чистої білизни для недопущення поширення мікроорганізмів, зокрема хвороботворних. Для обладнання такої пральні загальна площа приміщення має бути розбита на “брудну” та “чисту” зони. Бар’єрна пральна машина монтується в стіну/перегородку, що розділяє ці зони. Завантаження пральної машини відбувається в “брудній” зоні, а вивантаження білизни, сушіння та прасування – у “чистій”. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Постільну (пряму) білизну прасують на каландрі. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

НайменуванняКількість
1Бар’єрна пральна машина DANUBE MEDII16 (16 кг) 1
2Промислова сушильна машина DANUBE DD18 (18кг)1
3Прасувальний каток GMP E²160.301
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT2
5Візок для пральні4
Пральня для лікарні 160 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну (гігієнічне прання)

Комплектація для більшості медустанов, де необхідно запобігти перетину потоків брудної та чистої білизни для недопущення поширення мікроорганізмів, у тому числі хвороботворних. Для обладнання такої пральні загальна площа приміщення має бути розбита на “брудну” та “чисту” зони. Бар’єрна пральна машина монтується в стіну/перегородку, що розділяє ці зони. Завантаження пральної машини відбувається в “брудній” зоні, а вивантаження білизни, сушіння та прасування – у “чистій”. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Постільну (пряму) білизну прасують на каландрі. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 4 осіб.

 

НайменуванняКількість
1Бар’єрна пральна машина DANUBE MEDII22 (22 кг) 2
2Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28кг)2
3Сушильно-прасувальний каток (каландр) DANUBE D-20 BM1
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
5Візок для пральні6
1.1
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img