mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня на підприємстві

Завдяки нашому 20-річному досвіду ми допоможемо знайти оптимальне рішення для підприємства будь-якого розміру. У нашому портфоліо понад 400 об’єктів підприємств агропромислового та індустріального комплексу. Промислове обладнання для пральні та професійна хімія від ЛОНДРІ ТРЕЙД — найкраще співвідношення ціни та якості на ринку України!

Власна пральня – гарантія чистоти та тривалого терміну служби спецодягу за невисоких витрат!

Як різноманітні промислові харчові підприємства (м’ясокомбінати, кондитерські фабрики, хлібозаводи, молокозаводи), так і машинобудівні та інші підприємства мають свою специфіку, яка відбивається на різноманітності спецодягу та уніформи. Проте всі вони повинні відповідати вимогам постійного дотримання чистоти спецодягу.

Наявність власної пральні на підприємстві пропонує незаперечні переваги:

Контроль якості прання спецодягу

Залежно від специфіки підприємства на спецодязі утворюються різноманітні забруднення (жир, олія, кров тощо), які не завжди можуть відпрати комерційні пральні, бо дуже часто використовують пральний порошок та відбілювачі. Власна пральня дозволяє використовувати рідкі професійні миючі засоби, які дадуть необхідну якість за невисоких витрат.

Збільшення терміну експлуатації спецодягу

Спецодяг персоналу підприємства – це значна інвестиція, тому керівник завжди зацікавлений у тривалому терміні служби. На жаль, нерідко комерційні пральні при пранні та сушінні використовують досить агресивні режими та миючі засоби, намагаючись досягти дешевого та швидкого результату. Маючи власну пральню на підприємстві, прання та сушіння спецодягу проходитиме щадні режими з невисокою температурою, рідкі професійні засоби дадуть чудовий результат чистоти. Як правило, термін служби спецодягу та уніформи збільшується у декілька разів.

Незалежність від коливань цін на послуги та часу виконання замовлення

Відкриття власної пральні гарантує стабільну вартість прання. Ви не будете переплачувати за паливо та непотрібну логістику, не схильні до сезонного підвищення цін, не переживатимете за своєчасне виконання замовлення чужої пральні тощо. А головне, ви завжди матимете під рукою необхідний запас чистого спецодягу.

Середня продуктивність промислової пральної машини за 8 годин роботи становитиме 8–10 циклів для слабко та середньо забрудненої білизни, 5–6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами, плямами жиру, крові тощо. Сушильна машина виконує 10 циклів та більше. Уніформу прасують на прасувальному столі або прасувальному пресі.

Тут ми пропонуємо для ознайомлення 3 середньостатистичні комплектації з різною продуктивністю. Можливі й інші варіанти, залежно від завдань вашої пральні.

 

Іноді наші клієнти купують обладнання з продуктивністю в кілька разів вище за свої потреби. Вони пропонують послуги прання для сусідніх підприємств, тим самим забезпечуючи собі додатковий заробіток та швидку окупність обладнання!

Наша послуга “під ключ” також включає постачання рідких миючих засобів та створення індивідуальних програм прання. Автоматичне дозування та подача хімії допоможе додатково автоматизувати роботу. Наші хіміки-технологи мають величезний досвід боротьби із різноманітними забрудненнями. За 20 років роботи ми створили безліч ефективних програм прання, які дадуть чудовий результат.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, яка оптимально вирішить поставлені завдання, випрає будь-які забруднення.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 100 кг/зміну

Бюджетна, але дуже ефективна комплектація для невеликих підприємств, різноманітних цехів, де обсяги прання становлять 50-100 кг за зміну. Тут ми пропонуємо професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Прасувальний стіл укомплектований вбудованим бойлером та електропаровою праскою, яка забезпечить відмінну якість прасування. У такій пральні не потрібно багато персоналу, 1–2 працівники буде достатньо.

НайменуванняКількість
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг)1
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг)1
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER1
5Візок для пральні2
план пральні на підприємстві 100 кг

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 250-300 кг/зміну

Така пральня для підприємства середнього розміру. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Тут ми пропонуємо промислову техніку. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 14 (14кг)1
2Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 18 (18кг)1
3Промислова сушильна машина DANUBE DD18 (17кг)1
4Промислова сушильна машина DANUBE DD22 (22кг)1
6Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1 (2)
8Візок для пральні4
план пральні на підприємстві 250-300 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну

Підійде для більшості великих підприємств. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Для прасування уніформи персоналу необхідний промисловий прасувальний прес із прямокутною прасувальною плитою. Бажано додати в комплектацію преса електропарову праску. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 4 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 28 (28кг)2
3Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28кг)2
6Професійний прасувальний прес із прямокутною прасувальною плитою BATTISTELLA MARTE1
8Візок для пральні6
план пральні на підприємстві 500 кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img