mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня для готелю

Завдяки нашому 20-річному досвіду ми допоможемо знайти оптимальне рішення для готелю будь-якого розміру. У нашому портфоліо понад 400 готелів та інших об’єктів індустрії гостинності. ЛОНДРІ ТРЕЙД — найкраще співвідношення ціни та якості на ринку в Україні!

Пральне обладнання від ЛОНДРІ ТРЕЙД – найкраще співвідношення ціни та якості в Україні!

Наявність власної пральні в будь-якому готелі пропонує незаперечні переваги:

Контроль якості прання

Чиста та якісна постільна білизна – одна з візитних карток для будь-якого готелю. Це також додатковий елемент, який залишить гарні спогади про перебування у готелі, дозволить клієнту залишити гарний відгук, порекомендувати друзям або повернутися до готелю під час наступної подорожі.

Збільшення терміну експлуатації білизни

Постільна білизна, махрові рушники та халати – це значна інвестиція, тому власник готелю завжди зацікавлений у тривалому терміні служби. На жаль, нерідко комерційні пральні при пранні та сушінні використовують досить агресивні режими і миючі засоби, намагаючись досягти результату швидко та дешево. Маючи власну пральню, готель може використовувати щадні режими з невисокою температурою, досягти чудових результатів чистоти, уникнути сильних ароматизованих запахів використовуючи професійні рідкі миючі засоби. Як правило, термін служби білизни збільшується у кілька разів.

Незалежність від коливань цін на послуги та часу виконання замовлення

Відкриття власної пральні гарантує стабільну вартість прання. Ви не будете переплачувати за бензин та непотрібну логістику, не схильні до сезонного підвищення цін тощо. А головне, ви завжди матимете під рукою необхідний запас чистої білизни. Навіть при максимальному завантаженні готелю в сезон та виникненні нестачі постільних комплектів, ви зможете просто збільшити час роботи пральні.

При виборі комплектації пральні для готелю обов’язково слід враховувати такі показники:

  • Очікувані потоки білизни та їх кількість (пряма постільна та ресторанна білизна, махрові рушники та халати, уніформа та фасонний одяг)
  • Ступінь забруднення (номерний фонд, ресторан, СПА та інше)
  • Склад тканини
  • Місце розташування пральні (1-й поверх, підвал, будівля, що окремо стоїть)
  • Режим роботи пральні (1 або 2 зміни)
  • Спеціальні завдання пральні (наприклад, послуги прання для гостей)

Середня продуктивність промислової пральної машини за 8 годин роботи становитиме 8–10 циклів для слабко та середньо забрудненої білизни, 5–6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами, плямами жиру, крові тощо. Сушильна машина виконує 10 циклів та більше. Махрові вироби не потребують прасування. Пряму білизну прасують на катку або каландрі, а фасонний одяг та уніформу – на столі для прасування. Тому всі показники зі списку є дуже важливими для оптимального розрахунку комплектації.

Тут ми пропонуємо для ознайомлення 3 середньостатистичні комплектації з різною продуктивністю. Можливі й інші варіанти, залежно від завдань вашої пральні.

 

Багато наших клієнтів купують обладнання з продуктивністю в кілька разів вище за свої потреби. Вони пропонують послуги прання для сусідніх закладів, тим самим забезпечуючи собі додатковий заробіток та швидку окупність обладнання!

Наша послуга “під ключ” також включає постачання рідких миючих засобів та максимальну автоматизацію роботи – автоматичне дозування та подачу хімії. Наші хіміки-технологи створять різноманітні програми прання, які дадуть чудовий результат.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, яка оптимально вирішить поставлені завдання.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 100 кг/зміну

Бюджетна, але дуже ефективна комплектація для невеликих готельно-ресторанних комплексів, хостелів, міні-готелів, саун, де обсяги прання становлять 50-100 кг за зміну. Тут ми пропонуємо професійні пральні машини із циклом прання 40-60 хвилин. Вони компактні, з низьким рівнем шуму, мають 5-8 основних програм прання, прості у використанні. Прасувальний каток з регулятором температури та швидкості дасть відмінну якість прасування. У такій пральні не потрібно багато персоналу, 1–2 працівники цілком впораються.

НайменуванняКількість
1Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF31
2Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE31
3Прасувальний каток GMP1400ES1
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER1
5Візок для пральні2
пральня для готелю 100 кг

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 250 кг/зміну

Підійде для готелю середнього розміру або санаторію. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Тут ми пропонуємо промислову техніку. Також для прасування фасонної білизни персоналу та речей клієнтів необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 2-3 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 14 (14кг)1
2Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 18 (18кг)1
3Промислова сушильна машина DANUBE DD18 (17кг)1
4Промислова сушильна машина DANUBE DD22 (22кг)1
5Сушильно-прасувальний каток (каландр) GMP G18.351
6Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
8Візок для пральні4

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну

Підійде для великого готелю чи санаторію. Пральню подібної потужності оптимально розташувати в окремій будівлі або на цокольному поверсі. Професійний комплект із пральної та сушильної машин завантаженням 10 кг дозволить пропонувати клієнтам послугу індивідуального прання та аквачистки, а також може бути використаний для прання спецодягу персоналу, невеликих партій однотипної білизни, для яких не доцільно використовувати машини великого завантаження. Також для прасування фасонної білизни персоналу та речей клієнтів необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 3-4 осіб.

НайменуванняКількість
1Промислова пральна машина DANUBE WED/WEM 28 (28кг)2
2Професійна пральна машина DANUBE WPR10 (10кг)1
3Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28кг)2
4Професійна сушильна машина DANUBE DPR10 (10кг)1
5Сушильно-прасувальний каток (каландр) GMP G21.351
6Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
8Візок для пральні6
пральня для готелю 500 кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img