mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
Стелаж для зберігання ALUPLAST

Стелаж для зберігання ALUPLAST

Легкі, міцні, термостійкі стелажі

 • Швидкий, простий монтаж стелажу (відсутність гвинтів)
 • Максимальне навантаження до 150 кг на полицю
 • Гнучка комплектація допоможе максимально використати корисну площу приміщення
 • Ніжки можна легко регулювати для необхідної стійкості на будь-якому покритті підлоги
 • Стійкість до високих та низьких (до -40°C) температур
 • Полиці легко знімаються, придатні для миття в посудомийній машині, що гарантує швидке миття та санітарну обробку

Виробництво: BRESCANCIN (Італія)

Ціна договірна

Термостійкі полиці для пралень, професійної кухні, холодильних камер, медичних закладів.

Компанія Brescancin Srl проектує та виробляє широкий асортимент продукції – від стелажів до комплектуючих обладнання для великих кухонь (ніжки, що вирівнюють, підставки для духовок, направляючі для розсувних столів, ніжки столу). Конструкція, термостійкість та ергономічність полиць дозволяє їх використовувати усюди, де є необхідність зберігання при високих вимогах до гігієни – у пральні, професійній кухні, харчових виробництвах, коморах, а також там, де є високі навантаження на полиці.

Виробництво розташоване на заводі в Корденон, Італія. Полиці ALUPLAST повністю розроблені та виготовлені в Італії. Продукція відповідає всім європейським стандартам та вимогам HACCP.

Термостійкі стелажі ALUPLAST: особливості та переваги

 • МОДУЛЬНІСТЬ


Кожне приміщення має свої особливості з погляду простору, а стелаж ALUPLAST має велику гнучкість конфігурації. Завдяки з’єднанню, запатентованому Brescancin Srl, можна легко створювати різні типи конструкцій, заповнюючи кути приміщення. Стелажі легко збираються, чому сприяє відсутність гвинтів. Для встановлення полиць достатньо гумового молотка. Стелаж ALUPLAST можна ідеально вписати у простір приміщення. Модулі при правильному розрахунку можна швидко та легко налаштувати для будь-якого приміщення. Виберіть довжину полиці, яка найбільше підходить – від 600 мм до 2000 мм (з діапазоном 100 мм) та глибину від 300 мм до 600 мм. Висота полиць визначається стійками розміром 1600 мм, 1800 мм та 2000 мм з круглим перетином 35 мм з алюмінію. Завдяки запатентованому з’єднанню полиця може мати різні конфігурації для кращого розміщення всередині комірок.

 • ГІГІЄНА

Структура стелажів ALUPLAST не має гострих країв, що забезпечує легке очищення та санітарну обробку. Стійки полиці виготовлені з анодованого алюмінію, не бояться вологості та легко обробляються основними миючими засобами. Пластикові полиці легко знімаються, їх можна мити в посудомийній машині.

Гігієна та чистота полиць дуже важливі!

 • СТІЙКІСТЬ І МІЦНІСТЬ

Витримують до 150 кг ваги на полицю завдяки геометрії конструкції. Легкість обумовлена тим, що конструкція виготовлена з алюмінію/термостійкого пластику та має невелику вагу.

Стійкість стелажу – один із факторів, що визначають його якість. Вже на початкових етапах складання ви помітите, що ця алюмінієво-пластикова полиця добре зафіксована по всій довжині конструкції.
Можливість легкого регулювання ніжок дає необхідну стійкість розміщення будь-якому типі підлоги. Цей аспект значно полегшує всі етапи звичайного гігієнічного обслуговування та значно полегшує роботу персоналу на етапі очищення полиць, завжди підтримуючи чудову гігієну поверхонь полиць.

 • УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ

Стелаж ALUPLAST завдяки своїй конструкції з алюмінію та пропілену витримує низькі температури (до -40°C) і тому ідеально підходить для встановлення в холодильних камерах для зберігання продуктів. Полиці також можуть вступати у безпосередній контакт із невпакованими харчовими продуктами, завжди підтримуючи високий рівень гігієни.
холодильна камера

Конструкція та ергономічність полиць дозволяє їх використовувати усюди, де є необхідність зберігання при високих вимогах до гігієни – у пральні, на професійній кухні, а також там, де є високі навантаження на полиці.

 • МОНТАЖ СТЕЛАЖУ ALUPLAST

 • КОМПАКТНІСТЬ

Стелажі дуже компактні в упаковці, що суттєво полегшує та здешевлює транспортування.

популярні товари