mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня самообслуговування

Завдяки нашому 20-річному досвіду, ми допоможемо знайти оптимальне обладнання для пральні самообслуговування

Наявність на складі в Україні, прямі поставки з Європи та США, офіційний дистриб’ютор!

Ми не просто постачаємо обладнання. Ми знаходимо рішення для вашого бізнесу!

Пральня самообслуговування “під ключ” від ЛОНДРІ ТРЕЙД – ефективно, функціонально, зручно, вигідно!

Відкриття пральні самообслуговування – вигідна інвестиція у багатьох країнах світу. Україна не є винятком, але попередньо, перед покупкою обладнання слід скрупульозно підійти до пошуку приміщення, оцінити потрібність цієї послуги в районі, де планується відкриття пральні. Оскільки майбутній бізнес буде прив’язаний до певної локації, слід врахувати, щоб пральня знаходилася в безпосередній близькості до потенційних клієнтів.

Відкрити пральню можна і з парою комплектів пральних та сушильних машин. У разі потреби завжди можна докупити додаткову техніку.

Приміщення для пральні самообслуговування з малою площею

Навіть якщо ви знайшли приміщення невеликого розміру, виробники знайшли рішення і для цієї проблеми:

 • Американський виробник Alliance Laundry Systems пропонує одну й ту саму стелажну модель під різними брендами SPEED QUEEN ST3 та IPSO NT3. Ця модель складається з пральної та сушильної машини, які змонтовані в один корпус, де сушильна машина розташована зверху.
 • DANUBE International (Франція) пропонує простіше рішення – просто закріпити сушильну машину над пральною (або іншою сушильною) за допомогою спеціальних кріплень

В обох випадках у вас буде можливість одночасно використовувати дві машини, але вони займатимуть площу однієї.

Формат пральні самообслуговування

За рівнем контролю над процесами пральні, можна вибрати два варіанти – без нагляду або під наглядом.

Формат “без нагляду”

Це варіант, коли в пральні встановлено відеоспостереження та машини оснащені жетоноприймачами або платіжними терміналами Nayaх. Відвідувачі використовують жетони або платіжні картки для користування послугами пральні. Слід звернути увагу, що за такого формату існує ймовірність вандалізму та крадіжки білизни. Сюди також слід додати додаткові витрати на купівлю жетоноприймачів із жетонами та платіжних терміналів Nayaх.

Формат “під наглядом”

Це варіант, коли в пральні постійно знаходиться адміністратор. З мінусів – підвищення витрат на заробітну плату, але воно компенсується за рахунок таких плюсів:

 • Підтримання постійної чистоти та порядку у пральні
 • Можливість надання послуги “сервісне прання”. Клієнт з метою економії часу залишає білизну для прання, а адміністратор за (додаткову плату) віддає клієнту випрану та висушену білизну через деякий час.
 • Можливість працювати у комерційному режимі, коли обладнання простоює. Ви можете пропонувати послугу прання невеликим бізнесам в окрузі – перукарням, лазням, хостелам тощо.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, поділимося нашим 20-річним досвідом.

Між професійним обладнанням для пральні та побутовими аналогами існує суттєва різниця. Професійна техніка коштує дорожче, але різниця у ціні швидко компенсується за рахунок інших факторів.

Отже, за що ви платите додатково?

 • Якість прання. Професійні машини перуть набагато краще, ніж побутові. Тут зовсім інша механіка прання, що дає найкращий результат. Тут також є можливість підключення дозатора рідких миючих засобів та налаштування професійних програм прання, які залишать клієнта пральною задоволеним і ви не втратите його
 • Висока швидкість роботи. Завдяки кільком потужним нагрівальним елементам професійна машина пере 50-60 хвилин при температурі 60°С, побутова такий цикл виконує за 2,5 години. Без перерв можна виконати 12 і більше повноцінних циклів прання за 12 годин. Сушіння білизни у професійній машині проходить приблизно в 2-3 рази швидше, ніж у побутовій. Таким чином, при однаковій кількості машин у пральні, професійні моделі зроблять у кілька разів більше циклів та зароблять більше. Поставте себе на місце клієнта. Ви готові витратити 4-5 годин на прання та сушіння на побутових машинах? Через довгі цикли багато клієнтів відмовляються від деяких послуг.
 • Зносостійкість. Деталі професійної техніки мають підвищену міцність, стійкі до корозії. Барабани кріпляться на амортизатори. Кількість комплектуючих із пластику — мінімальна. Техніка здатна витримати максимальне навантаження.
 • Тривалий термін служби. Професійні пральні машини розраховані на 30 000 циклів прання. Це приблизно 15 років роботи. Для порівняння: побутові – всього на 1.000, напівпрофесійні – на 3.000 циклів. Придбання такої техніки значно вигідніше. Разова економія при купівлі побутової машини, яка вийде з ладу через 0,5-1,5 роки, обернеться збитками надалі.
 • Економія ресурсів. Високий віджим до 1400 об/хв забезпечує низьку залишкову вологість білизни, що дає можливість заощадити на сушінні. Можливість підключення до гарячого водопостачання дозволяє скоротити витрати електроенергії.
 • Просте керування. З великої кількості програм легко можна вибрати потрібну залежно від складу білизни та ступеня забруднення.
 • Гарантія. Професійні машини мають гарантію виробника 1–3 роки. На побутову техніку, під час використання їх у виробничих цілях, гарантія (або гарантійні зобов’язання) не поширюються.

SPEED QUEEN (США), BATTISTELLA (Італія)

Бюджетна комплектація машин американського виробника. Почати завжди можна з кількох комплектів професійних пральних та сушильних машин. При збільшенні попиту послугу, завжди можна додати додаткову техніку в пральню. При нестачі площі в приміщенні пральню можна укомплектувати стелажними прально-сушильними машинами ST3. Для прасування одягу та білизни необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою.

Найменування Кількість
1 Професійна пральна машина SPEED QUEEN SF3 (10-13 кг) 2+
2 Професійна сушильна машина SPEED QUEEN LDE3 (10-13 кг) 2+
3 Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER 1
4 Візок для пральні 2
План пральні самообслуговування Speed ​​Queen

DANUBE International (Франція), BATTISTELLA (Італія)

Завдяки розширеному функціоналу професійної техніки DANUBE International та дозуючим системам рідких миючих засобів ви зможете суттєво розширити можливості та прибуток вашої пральні. Тут можна використовувати програми аквачистки для прання ковдр, пледів та пуховиків. Для прасування фасонного одягу та білизни необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою.

При обмеженій площі пральні виробник передбачив можливість встановлення сушильної машини зверху на пральну або іншу сушильну за допомогою спеціальних кріплень.

Найменування Кількість
1 Професійна пральна машина DANUBE WPR10 (10-11 кг) 4+
2 Професійна сушильна машина DANUBE DPR10 (10-11 кг) 4+
3 Дозатори рідких миючих 4-компонентні 4+
4 Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA KER 1
5 Візок для пральні 4
План пральні самообслуговування DANUBE
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img