mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon

SUTTER Professional – відомий у Європі виробник професійних миючих засобів для клінінгу, прання, прибирання, догляду за підлогами. Компанія також пропонує широку лінійку засобів для посудомийних машин, а також продукти для прибирання харчових зон, які відповідають сучасним вимогам HACCP.

Виробник має кілька виробничих майданчиків, ми імпортуємо продукцію з головного заводу, який знаходиться в Італії. Всі продукти SUTTER Professional відповідають найвищим європейським стандартам.

Наша команда хіміків-технологів проходить регулярні тренінги на заводі, надає необхідну підтримку, консультує з усіх питань. Вся продукція SUTTER Professional сертифікована в Україні, екологічно чиста, не містить фосфатів.

Один із найстаріших у Європі виробників промислового обладнання для пральні. Компанія була заснована в 1947 році, вийшла на ринок з численними інноваційними рішеннями, створила першу бар’єрну пральну машину, донедавна була одним із найбільших експортерів у США прасувальних каландрів. Кілька років тому DANUBE International увійшла до складу міжнародної бізнес-групи ONNERA – європейського лідера у сегменті прального обладнання. ONNERA GROUP пропонує обладнання для пральні під відомими торговими марками DANUBE, FAGOR та DOMUS. Виробничі потужності розташовані в Іспанії, Франції та Мексиці.

Виробництво DANUBE International має сертифікати ISO 9001 та ISO 14001, відповідає всім сучасним стандартам, економно витрачає воду, енергію та миючі засоби. Інженери нашого Сервісного відділу пройшли стажування на заводі, сертифіковані на проведення будь-яких робіт з обладнанням – монтаж, обслуговування та ремонт.

Biemmedue S.p.A. — один із найпопулярніших у Європі розробників та виробників широкого асортименту професійного клінінгового обладнання, нагрівачів та осушувачів повітря, мийок високого тиску.

Ми пропонуємо великий вибір професійних та промислових пилососів, апарати високого тиску з нагріванням води та без, підмітальні, роторні та підлогомийні машини. Вся техніка виготовляється на кількох заводах в Італії. Суворий контроль якості на всіх етапах технологічного процесу забезпечує відповідність міжнародним стандартам безпеки та нормам виробництва. Biemmedue використовує високоякісні вузли та компоненти при виробництві обладнання, що забезпечує високі експлуатаційні характеристики, надійність та тривалий термін служби.

На нашому складі завжди є витратні матеріали та запчастини до техніки Biemmedue.

Корпорація є найбільшим виробником прального обладнання у світі. Історія Alliance Laundry Systems розпочалася у США у 1908 році. Сьогодні виробник пропонує величезний вибір промислового обладнання для пралень під торговими марками Speed Queen, IPSO, Huebsch, UniMac та Primus.

У виробника кілька заводів, розташованих у США, Європі та Азії. Ми імпортуємо продукцію американського та європейського виробництва під торговими марками Speed Queen та IPSO. Інженери нашого Сервісного відділу пройшли стажування на заводі в Чехії, сертифіковані на проведення будь-яких робіт з обладнанням – монтаж, обслуговування та ремонт.

У нас завжди на складі запчастини та витратні матеріали для будь-якої техніки Alliance Laundry Systems.

Професійні пральні та сушильні машини Speed Queen виготовляються на заводі у штаті Вісконсін, США. Ця торгова марка здобула свою популярність у світі завдяки популярності використання у пральних самообслуговування.

В Україні ця техніка стала також найпопулярнішою завдяки простій та надійній конструкції, нескладному управлінню та невисокій ціні. Машини використовують на численних об’єктах – у міні-пральнях, ресторанах, лікарнях, на підприємствах агропромислового комплексу та ін.

У нас завжди в наявності популярні моделі Speed Queen, запчастини та витратні матеріали.

IPSO – це преміальний бренд корпорації Alliance Laundry Systems. Компанія була створена в Бельгії у 1973 році. У 2006 році IPSO стає частиною Alliance Laundry Systems, після чого всі виробничі потужності з Бельгії переносять на завод у Чехії, який був модернізований належним чином. Сьогодні завод виробляє техніку для IPSO, UniMac та Primus.

Виробник пропонує повну лінійку обладнання для пральні – пральні, сушильні та прасувальні машини. Вся техніка енергоефективна та відповідає всім сучасним вимогам та стандартам.

Інженери Сервісного відділу Лондрі Трейд проходять регулярні стажування та тренінги на заводі в Чехії, сертифіковані для проведення всіх видів робіт з обладнанням.

GMP Commerciale – найвідоміший у Європі виробник прасувальних машин. Компанія заснована в 1946 році та спеціалізується виключно на виробництві прасувальних катків та каландрів. На сьогоднішній день GMP встановлює стандарти для прасувального обладнання цього класу в промисловості.

Інноваційні рішення, енергоефективність та висока якість зробили катки та каландри GMP найпопулярнішими в Україні. Техніка пропонує найкраще на сьогоднішній день співвідношення ціни та якості.

Лондрі Трейд представляє GMP Commerciale в Україні з 2005 року. На нашому складі завжди є запасні частини та витратні матеріали для техніки GMP. Інженери нашого Сервісного відділу пройшли стажування на заводі, сертифіковані на проведення будь-яких робіт з обладнанням – монтаж, обслуговування та ремонт.

Battistella, мабуть, найпопулярніший виробник прасувального обладнання в Європі завдяки бездоганному співвідношенню ціни та якості техніки, надійності та експлуатаційним характеристикам.

У виробника неймовірно широкий асортимент техніки – від недорогих прасувальних столів та дощок для пралень до високопродуктивних машин для фінішної обробки одягу. Моделі пропонують багато додаткових опцій під конкретні завдання.

Надійна техніка з високою якістю прасування та фінішної обробки, конкурентоспроможні ціни та короткі терміни постачання зробили цього італійського виробника лідером продажів у Європі та Україні.

У нас завжди є запасні частини та витратні матеріали до цієї техніки. На сайті ми пропонуємо лише найпопулярніші та універсальні моделі італійського заводу. За потреби ми зможемо поставити будь-яку техніку Battistella, включаючи моделі для швейної промисловості.

ASKO – легендарна шведська компанія, яка виробляє побутову техніку класу люкс, а також професійні пральні та сушильні машини. ASKO на своїх виробничих потужностях підтримує традиційно високий рівень скандинавської якості. Декілька років тому виробництво професійної техніки перенесли на завод у Словенії.

Скандинавський дизайн обладнання пропонує особливу естетику та зовнішній вигляд. В основі дизайну техніки ASKO лежить чистота ліній, простота та природність, які виражаються у підборі відповідного матеріалу та кольору. Слід зазначити, що дизайн – це не лише зовнішній вигляд, але й пильна увага до функціональних якостей та ергономічності моделей. Моделі професійних пральних та сушильних машин – це результат тісної співпраці відділу досліджень та розробок ASKO з дизайнерським агентством Propeller у Стокгольмі.

У будь-якій пральні потрібна прасувальна техніка. У міні пральню, укомплектовану технікою ASKO, ідеально підійдуть катки для прасування виробництва GMP (Італія).

Завод FIRBIMATIC є головним виробництвом концерну FMB, що випускає близько 500 машин хімчистки на місяць. Концерн складається з п’яти заводів, де відбувається збирання, та шести заводів, де виготовляють «бляшанку» та холодильні агрегати для машин хімчистки.

Проектування кожної машини FIRBIMATIC відбувається таким чином, що враховуються найсуворіші стандарти якості та екологічної безпеки, але при цьому моделі залишаються легкими у керуванні та обслуговуванні клієнтом. У виробника незрівнянно широкий модельний ряд для різноманітних ринків, а також для роботи зі стандартними та альтернативними розчинниками. З конвеєрів самого заводу Firbimatic щомісяця виходять 100-120 машин хімчистки, які постачаються на ринки США та Європи. Торгова марка заводу – це показник якості, надійності, простоти використання та обслуговування. Завод випускає машини хімчистки, що працюють на кількох видах розчинника, у тому числі перхлоретилені та вуглеводні. FIRBIMATIC – лідер концерну, на якому випущено кожну другу машину хімчистки у світі!

Завод Firbimatic надає технічну підтримку старому модельному ряду. Тут завжди можна замовити запчастини та витратні матеріали. Наша компанія є ексклюзивним постачальником цієї техніки в Україні та готова надавати підтримку клієнтам зі старим обладнанням FIRBIMATIC. Інженери нашого Сервісного Відділу пройшли стажування на заводі в Італії, мають сертифікати на проведення всіх видів робіт – монтаж, сервіс та ремонт обладнання.

Це загальновідомий факт, що найкращі машини хімчистки виробляються в Італії. MAESTRELLI s.r.l. – піонер у виробництві машин хімічного чищення. Компанія була створена в 1935 році і з того часу виготовила десятки тисяч машин. Протягом свого існування компанія постійно пропонувала інновації, які згодом стали стандартом для всіх виробників галузі — фронтальне завантаження, електричне нагрівання, фільтри, що самоочищаються, та інше.

Сьогодні компанія Maestrelli має у світі заслужену репутацію виробника надійної техніки. Завод використовує сучасні технології, які підвищують продуктивність робочого процесу. Якість збирання та компонентів забезпечує тривалий термін служби машин при мінімальному сервісному обслуговуванні.

Персонал Maestrelli є злагодженою командою професіоналів, яка не зупиняється на досягнутому і постійно вдосконалюється. Фахівці компанії реалізують рішення, які йдуть у ногу з часом та розвитком нових технологій.

Італійська компанія ALVI s.r.l вже понад 50 років виробляє алюмінієві транспортні візки для пралень, готелів та медичних закладів.

Власне know-how з виробництва алюмінію, безперервні дослідження комбінованого застосування різних матеріалів (різні пластмаси, легкі сплави та н/ж сталь), автоматизація виробничих процесів, сучасне обладнання, суворий контроль – все це гарантує високу якість та надійність продукції ALVI.

Транспортні візки ALVI виготовляються з анодованого алюмінієвого сплаву. Це легкий твердий гігієнічний матеріал, стійкий до корозії та впливу ультрафіолетових променів. Анодований алюміній має водовідштовхувальні властивості, високу теплопровідність, не піддається намагнічуванню, стійкий до миття та дезінфекції.

На сьогоднішній день візки ALVI – це оптимальна інвестиція для вирішення завдань логістики білизни та медикаментів.