mail icon
info@prof.ua
phone icon
0800 75 00 09
youtube icon
topblock picture

Пральня для фармацевтичного заводу

ЛОНДРІ ТРЕЙД – найпопулярніший в Україні постачальник прального обладнання для прання спецодягу на фармацевтичному заводі чи інших фармпідприємствах. 20 років досвіду на ринку гарантують суворе дотримання всіх вимог для “чистих кімнат”.

Пральне обладнання від ЛОНДРІ ТРЕЙД – відповідність суворим санітарним нормам!

У зв’язку зі швидким розвитком технологій мікроелектроніки та фармацевтичної індустрії вимоги до чистоти повітря під час виробництва високотехнологічної та фармацевтичної продукції зростають щороку. “Чисті кімнати” залишаються єдиним шляхом отримання стерильної продукції, знижуючи до мінімуму можливість забруднення (контамінації) стерильних лікарських засобів мікроорганізмами та сторонніми частинками.

З цієї причини уніформа персоналу підприємства повинна відповідати вкрай високим вимогам чистоти та гігієни, пральня повинна бути обладнана бар’єрними пральними машинами, мати “брудну” та “чисту” зони. У “брудній” зоні відбувається збір, сортування та завантаження уніформи у пральну машину. У “чистій” зоні відбувається вивантаження з пральної машини, сушіння, прасування та зберігання чистої уніформи.

Класифікація пральні залежить від типу продукції, що виробляється на підприємстві:

  • Для виробництва нестерильних, звичайних препаратів (непеніцилінові, нецитотоксичні, негормональні засоби) достатньо розмістити пральню в приміщенні, що добре провітрюється, де обов’язкова подача 100% свіжого повітря через фільтри 10-15 мікрон.
  • Для спеціалізованих препаратів (пеніцилінові, цитотоксичні, гормональні засоби) пральня повинна розташовуватись у приміщенні класу D (клас 8 ISO). Щоб уникнути перехресного забруднення, рекомендується використовувати окрему вентиляційну систему. Також має бути забезпечений окремий вхід та окремий вихід.

Наявність власної пральні на фармпідприємстві чи виробництві електроніки пропонує додаткові переваги:

Контроль якості прання

Використання рідких миючих засобів гарантує необхідну якість прання при невисоких витратах. Наші хіміки-технологи запрограмують оптимальні програми прання з урахуванням складу тканин спецодягу, типу забруднень тощо.

Збільшення терміну експлуатації білизни та спецодягу

Спецодяг на фармпідприємстві чи виробництві електроніки — це значна інвестиція, тому керівник завжди зацікавлений у тривалому терміні служби. Власна пральня дозволить прати та сушити спецодяг на дбайливих режимах, рідкі професійні засоби дадуть чудовий результат чистоти. Як правило, термін служби спецодягу збільшується у кілька разів.

Незалежність від коливань цін на послуги та часу виконання замовлення

Власна пральня гарантує стабільну вартість прання. Ви не будете переплачувати за паливо і непотрібну логістику, не схильні до сезонного підвищення цін, турбуватися за своєчасне виконання замовлення тощо. А головне, ви завжди матимете під рукою необхідний запас спецодягу.

Середня продуктивність промислової пральної машини за 8 годин роботи становитиме близько 8 циклів для слабко та середньо забрудненої білизни, 5–6 циклів для сильно забрудненої білизни з кольоровими плямами тощо. Сушильна машина виконує 10 циклів та більше. Прасування уніформи відбувається на прасувальному столі або прасувальному пресі.

Тут ми пропонуємо для ознайомлення кілька середньостатистичних комплектацій із різною продуктивністю. Можливі інші варіанти, залежно від завдань вашого підприємства.

Наша послуга “під ключ” також включає постачання рідких миючих засобів та створення індивідуальних програм прання. Автоматичне дозування та подача хімії допоможе збільшити продуктивність пральні. Наші хіміки-технологи мають величезний досвід боротьби із різноманітними забрудненнями. За 20 років роботи ми створили безліч ефективних програм прання, які дадуть чудовий результат.

Телефонуйте! Ми допоможемо організувати пральню, яка оптимально вирішить завдання чистоти та гігієни.

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 150 кг/зміну

Мінімальна комплектація для малого підприємства. Тут ми пропонуємо бар’єрні пральні машини із циклом прання 40-60-90 хвилин. При певних вимогах до рівня чистоти, сушильна машина може бути обладнана HEPA фільтром. Прасувальний стіл укомплектований вбудованим бойлером та електропаровою праскою, забезпечить відмінну якість прасування спецодягу. У такій пральні не потрібно багато персоналу, 2-3 працівники буде достатньо.

НайменуванняКількість
1Бар’єрна пральна машина IPSO IH180 (18 кг) 1
2Промислова сушильна машина IPSO IDR 345 (16 -18 кг)1
4Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT1
5Візок для пральні4
обладнання для пральні на фармпідприємстві до 150 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 250 кг/зміну

Дві бар’єрні пральні машини різного завантаження допоможуть оптимізувати потоки брудного спецодягу. При певних вимогах до рівня чистоти, сушильна машина може бути обладнана HEPA фільтром, а пральні машини додатковими опціями для “чистих кімнат”. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний стіл з електропаровою праскою. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 3-4 осіб.

НайменуванняКількість
1Бар’єрна пральна машина DANUBE MEDII16 (16 кг)1
2Бар’єрна пральна машина DANUBE DBW27 (27кг)1
3Промислова сушильна машина DANUBE DD18 (18кг)1
4Промислова сушильна машина DANUBE DD28 (28кг)1
5Професійний прасувальний стіл BATTISTELLA ERA EXPORT2
6Візок для пральні4
обладнання для пральні на фармпідприємстві до 250 кг

КОМПЛЕКТАЦІЯ, продуктивність до 500 кг/зміну

Дві бар’єрні пральні машини різного завантаження допоможуть оптимізувати потоки брудного спецодягу. При певних вимогах до рівня чистоти, сушильна машина може бути обладнана HEPA фільтром, а пральні машини додатковими опціями для “чистих кімнат”. Для прасування спецодягу персоналу необхідний професійний прасувальний прес з прямокутною прасувальною плитою, який можна додатково укомплектувати електропаровою праскою. Повністю програмований мікропроцесор пральних машин дозволяє створювати індивідуальні програми прання, підключити систему автоматичного дозування рідких миючих засобів. При максимальній автоматизації роботи можна скоротити кількість персоналу в такій пральні до 4-5 осіб.

НайменуванняКількість
1Бар’єрна пральна машина DANUBE MEDII16 (16 кг) 1
2Бар’єрна пральна машина DANUBE DBW50 (49кг)1
3Промислова сушильна машина DANUBE DD18 (18кг)1
4Промислова сушильна машина DANUBE DD45 (45кг)1
5Професійний прасувальний прес із прямокутною прасувальною плитою BATTISTELLA MARTE1
6Візок для пральні6
обладнання для пральні на фармпідприємстві до 500 кг
Виконання передпроектних робіт
Відділ продажів допоможе підібрати оптимальний комплект обладнання з урахуванням ціни та продуктивності. Фахівці технічної підтримки створять план-розстановку обладнання у програмі AutoCAD, нададуть необхідні технічні умови для монтажу техніки в пральні.
predesign img